Турецька компанія «TIKA» допомагає ірпінському дитсадку «Колібрі» (фото)
14 Dec 19:24, 2022
Турецька компанія «TIKA», яка відремонтувала в Ірпені дитсадок «Колібрі», придбає для нього генератор і кухонне обладнання, а також допомагатиме й іншим ірпінським освітнім закладам. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.
«Ірпінь відроджується завдяки об’єднаним зусиллям добрих людей з усього світу. Сьогодні моя вдячність адресується турецькій компанії «TIKA». Саме вона взяла під своє крило наш дитсадок «Колібрі» – відновила розгромлений внаслідок рашистського обстрілу харчоблок, відремонтувала фасад, зробила ремонт ігрових кімнат та місць загального користування. Завдяки цьому уже майже місяць діти мають змогу відвідувати цей садочок, гратися там і розвиватися. Приємно, що на цьому наша співпраця з «ТІКА» не припиняється. Сьогодні представники компанії пообіцяли придбати для «Колібрі» нове кухонне обладнання та генератор. І більше того – заявили, що готові допомагати й іншим освітнім закладам Ірпінської громади», – зазначив мер.
«Наша щира вдячність і шана благодійникам!» – наголосив він.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319708751_735967900716132_9117488793095420871_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319760329_3381868018727002_6010041464397120947_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319917765_2312743182217731_124104845916385255_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319890575_5637933186291516_4846995937099850847_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320011628_686357623104246_3558379618953973691_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319699329_1612889942478922_7808168191775588826_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319744888_546616240677879_4418530865234545448_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319723923_625414499271731_6742329139747498071_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320149233_1370613373473466_1573367920793023472_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319644510_1228648891019069_4584144490469837638_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319914516_1186374028639785_208711773989362918_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319823114_681769450009365_6215492532417660367_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319902355_830468311558077_5254194845904025947_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319680498_682491903314844_8079702381699533874_n-1024x532.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!