У Боярці відкрили новий сквер

У місті Боярка на Київщині урочисто відкрили новий сквер. Він розташований неподалік Михайлівської площі. Раніше тут був занедбаний пустир, а зараз затишне місце з новими деревами, пахучими квітами, красивими лавками та ліхтарями. Ініціатива облаштувати сквер належить команді «Нові обличчя».

Оксана, мешканка м. Боярка:

«Добре зробили у порівнянні з тим, що тут було».

З нагоди відкриття скверу зібралося  багато людей. Навіть спека не стала на заваді. Свято розпочалося розв’язанням  великого  золотого банту. Розв’язали  його Боярський міський голова Олександр  Зарубін і лідер команди «Нові обличчя» Володимир Карплюк.

Олександр Зарубін, Боярський міський голова:

«Сьогодні в нас – відкриття цього чудового скверу, який було зроблено з ініціативи команди «Нових облич» і особисто з ініціативи Володимира Андрійовича Карплюка. Це для боярчан таке маленьке місце, де можна було б відпочити».

Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя»:

«В рамках конкурсів проектів, які ми оголошували в Боярці, одна з пропозицій була по облаштуванню цього скверу. ЇЇ підтримала в тому числі міська рада, тому ми включилися в організацію. Цей сквер – це приклад, але це має бути системою. Це має бути просто правилом».

Цього дня для  боярчан підготували чимало сюрпризів. Діток  на святі  розважали ходулісти , міми та аніматори. Задоволення додавали освіжаючий квас і морозиво. Гарний настрій  і позитив  наповнювали атмосферу.

Тетяна, мешканца  м. Боярка:

«Тут все на сто балів. Якби в нас усі сквери були такими, було б дітям, куди вийти».

Боярчани  радіють, що мрії про красиве місто втілюються у життя. Сподіваються, на подальший розвиток свого міста. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300