У Бучі (Київщина) на пішохідному переході автомобіль, за кермом якого була жінка, збив двох дітей. Про це повідомило Бучанське районне управління поліції.
«35-річна водійка автомобіля марки «Chevrolet», керуючи транспортним засобом, на пішохідному переході не пропустила пішоходів та здійснила наїзд на двох неповнолітніх громадян, у результаті чого діти отримали тілесні ушкодження. Потерпілих направлено до місцевої лікарні. Наразі правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди», – зазначається в повідомленні.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/242005260_1501633280173733_156595207793214789_n.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!