У Бучі планують забудувати свердловини питної води

Бучанська влада планує забудувувати територію в центрі міста, де розташовані дві свердловини, новим житловим комплексом. Рішення  на розробку документації прийняла  55 сесія  міської ради. Дозвіл наданий забудовнику «Бучабудзамовник».

Депутат Олександр Таможній:

«Ця територія знаходиться в центрі нашого міста на розі вулиць Б. Хмельницького та Островського. На ній їй є дві свердловини, які забезпечують пів нашого центру міста питною водою. Але це не завадило Анатолію Федоруку на березневій сесії зініціювати рішення щодо розробки детального плану забудови цієї земельної ділянки багатоповерховим будинком»

В офіційній відповіді  на запит  депутата Бучанської міської ради Олександра Таможнього  Ірпіньводоканал підтвердив,  ці  сверловини діючі. Одна перебуває на балансі  Ірпінської міської ради, друга —  на балансі Бучанської ради.

Дві свердловини підключені до міського водопроводу,  дають водопостачання і піддержують тиск в водопровідних мережах по  вулицях: Островського, Енергетиків, Богдана Хмельницького, Водопровідна, Тарасівська , Центральна , Лермонтова, Ново-Лермонтова.

Мешканці міста:

«Ця сверловина є діючою і розрахована на сім вулиць, якщо немає іншої альтернативи, то що тоді цим вулицям робити, якщо вони залишаться без води?»

«Вважають, що в Бучі вже забагато забудов. А якщо це ще за рахунок свердловин – то це вже занадто…»

В Ірпіньводоканалі нагадали, що   Бучабудзамовник вже звертався з питанням про виведення цих свердловин з експлуатації. І отримав відповідь:

Можливо вивести з експлуатації, при умові будівництва нових двох свердловин в районі вул. Островського — Б. Хмельницького з підключенням їх до водопровідної мережі, енергопостачання і тампонажу старих діючих свердловин.

Судячи з  офіційного листа, поки що про будівництво нових свердловин не йдеться, чого, на жаль , не скажеш про будівництво нових будинків.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!