Реклама

У ДБР України підтвердили факт обшуків у Бучі

Photoeditorsdk Export 2021 07 01t161838.720

У пресслужбі Державного бюро розслідувань журналістам ITV підтвердили, що вчора в Бучі працівники ДБР провели обшуки. Йдеться про обшуки в офісі КП «Бучасервіс» та вдома у його директора Сергія Мостіпаки.

«Подробиці цієї справи ми надамо письмово у відповідь на ваш запит, а зараз можемо лише сказати, що обшуки в Бучі вчора були», – повідомили в пресслужбі під час телефонної розмови.

Нагадаємо, вчора в соцмережах поширили інформацію про обшуки в офісі КП «Бучасервіс» та в оселі його керівника. Як повідомлялося, «причиною обшуку є виявлення детективами ДБР схеми масштабного розкрадання Сергієм Мостіпакою в інтересах мера Бучі Федорука коштів міського бюджету Бучі».

«Через КП «Бучасервіс» Федорук та Мостіпака пропускали всі тендери і виводили кошти на афільовані з собою компанії, зареєстровані на підставних осіб із Бучі та інших міст України. Загалом у схемі розкрадання бюджетних коштів було задіяно до 30 чиновників та керівників фірм-«пустишок», які системно отримували сотні мільйонів гривень із бюджету міста, втім, роботи не виконували», – йдеться в повідомленні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама