Реклама

У День Незалежності в Ірпені продаватимуть картини для збору коштів на лікування відомого художника

60196613 2095376854101452 4488853424095363072 N

24 серпня, під час святкування Дня Незалежності України, в Ірпені проведуть виставку-продаж картин – лотів благодійного аукціону, організованого для збору коштів на лікування заслуженого художника України, співорганізатора художніх пленерів «Намальований Ірпінь» Костянтина Могилевського. Про це повідомила в соцмережі керівник відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.

«Усі ці дні фейсбук нагадує мені про події дворічної давнини – перший художній пленер «Намальований Ірпінь». А вже завтра в Центральній міській бібліотеці о 16.00 відбудеться презентація каталогу четвертого пленеру. За ці два роки ми зробили неймовірні речі: підняли значення Ірпеня в розвитку сучасного образотворчого мистецтва, створили колекцію картин «Намальований Ірпінь», стали одним із центрів спілкування та творчості художників різних рівнів», – написала очільниця відділу культури.

За її словами, «все це відбулося завдяки одній неперевершеній людині – Заслуженому художнику України Костянтину Могилевському». «На жаль, він став заручником тяжкого недугу і потребує нашої підтримки. Зробити це ви можете, придбавши картину на благодійному художньому інтернет-аукціоні. Повідомляю вам про унікальну можливість – побачити та придбати картини-лоти можна буде під час відзначення Дня Незалежності України в парку Незнайка», – зазначила Євгенія Антонюк.

Виставка-продаж картин триватиме з 14.00 до 20.00.   

Нагадаємо, раніше Ірпінська міська рада оприлюднила програми святкування в місті Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама