Реклама

У День пам’яті захисників України білборд із портретами загиблих воїнів в Ірпені замінили на рекламу забудовника

240468115 3182729088680258 6756617656737618881 N

Сьогодні, в День пам’яті захисників України, білборд із портретами загиблих воїнів, розташований біля залізничного переїзду в Ірпені, замінили на рекламу забудовника.

На щиті з написом «Ірпінь пам’ятає ціну Незалежності!», який знаходився тут іще вчора, були розміщені фото 16 воїнів із Приірпіння, що полягли на Сході України – Володимира Ринкуна, Миколи Личака, Олександра Давидчука, Сергія Шкарівського, Андрія Ольховського, Ільгара Багірова, В’ячеслава Кірічека, Олександра Єрощенка, Віталія Благовісного, Станіслава Деревянка, Василя Фіцкалинця, Василя Панасенка, Ігоря Халазія, Валерія Федана, Віктора Прохорчука та Сергія Бобра.

«Цей білборд був світлою пам’яттю про наших загиблих захисників, наших чоловіків, синів, онуків. Ще вчора він був на місці, я проходила і його бачила. А вже сьогодні вранці замість їхніх портретів ми побачили рекламу від забудовника. Я вважаю що це дуже поганий вчинок, я це засуджую. Впевнена, що в цьому мене підтримають усі родини загиблих», – сказала в коментарі ITV Інна Бобер, вдова загиблого полковника Сергія Бобра.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама