Реклама

У дитсадку «Берізка» у Ворзелі вперше за багато років зробили капремонт

Дитсадок «Берізка» у Ворзелі – один із найстаріших дошкільних навчальних закладів Ірпінського регіону. Був заснований аж у 1930 році. Дуже давно потребував капітального ремонту. І ось, нарешті, це сталося. 

Раїса Якуніна, завідувачка дошкільного навчального закладу №11 «Берізка»:
«Наші батьки, прийшовши в садочок, були приємно здивовані: цього року відбувся грандіозний ремонт. Діти зайшли з захопленням і великим здивуванням. І йдуть із задоволенням у садок. Кажуть: «У нас новий садочок зараз!»».

Цього року в садочку зробили капітальний ремонт музичного залу, кабінету логопеда, партомийки, роздягальні. У частині приміщень замінили лінолеум, придбали нові шафи. Роботи виконані за рахунок бюджету Ірпінської міської ради. Не залишилися осторонь змін ні педагоги, ні батьки.

Анастасія Попсуй, в. о. Ірпінського міського голови:
«Приємно знаходитися тут, я думаю, і діткам, і батькам. Хочу подякувати і працівникам садочку, і батькам за те, що в діалозі, в постійному контакті ми чули одне одного – які потреби, що ми можемо зробити і як зробити краще – вже навіть у ході роботи, тому що деякі ремонтні роботи навіть не були заплановані, але ми все одно їх зробили, і слава Богу!»

На тлі приємних змін залишається невирішеною проблема, характерна для всієї Київщини – переповнення груп.

Раїса Якуніна:
«Садочок розрахований загалом, за площею, на 40 дітей. Наявних 100 дітей. У нас група і спальня – одне приміщення. У нас територія – 2 гектари загалом, можна побудувати чотири садочки. А на даний момент наш садочок схожий на маленьку селянську хатинку».

Але вирішення цієї проблеми залежить не тільки від бажання Ірпеня, якому підпорядковані заклади освіти, а й від Ворзеля, бо земля належить йому. І що будувати на ній – вирішує місцева громада.

Анастасія Попсуй:
«Перспективи є. Є куди садочку «Берізка» розвиватися. Слава Богу, що в них є ці площі, і можна думати про те, як це рухати далі. Тепер черга – за рішеннями і за тим, щоб так склалися обставини й інтереси людей зійшлися на тому, щоб створити новий інфраструктурний об’єкт».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама