У Фастівській лікарні добудували приймальне відділення з протишоковою палатою і операційною (відео, фото)
21 Sep 17:35, 2021
До лікувального корпусу Фастівської центральної районної лікарні прибудували приймальне відділення. Роботи на об’єкті виконувалися в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.
«Згідно з проєктом, у приймальному відділенні влаштували відділення екстреної медичної допомоги, а також встановили там діагностичне обладнання. Це дасть змогу жителям міста та Фастівської громади отримати якісну медичну допомогу, а лікарям – провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз і призначити лікування, а також розпочати якнайшвидше передопераційну підготовку», – розповів Василь Володін.
У відділенні облаштували зону очікування, рецепцію, приміщення для охорони, протишокову палату, малу операційну, гіпсовочну, оглядові та маніпуляційні кімнати, кабінет діагностики та інше.
Загальна вартість будівельно-монтажних робіт із облаштування приймального відділення становить 11,4 млн грн.
Як відзначив голова облдержадміністрації, всього у відділеннях лікарні розгорнули 308 ліжок.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/16-1-1024x576-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/10-1-1024x594-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/02-3-1024x576-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/15-2-1-1024x576-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/07-1-1024x576-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/09/05-2-1-1024x576-1.jpg)
Фото і відео пресслужби КОДА
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!