У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

Бурлака Микола Григорович – один із ірпінських ветеранів Другої світової війни. Одягає святковий піджак із орденами та численними медалями, бо готується зустрічати гостей. Каже – вбирається в такий одяг раз у рік – тільки на День Перемоги.

Зараз Миколі Григоровичу – 96. На війну пішов, як тільки-но виповнилось 18.

Микола Бурлака, ветеран Другої світової війни:
«Учасник двох воєн: у Другій світовій війні й війні проти Японії воював».

Микола Бурлака бере родинний фотоальбом і запрошує до саду. Він любить сидіти тут на дерев’яній лавочці. На старих чорно-білих фотографіях – його родина: батько, мати, сестри, старший брат. Дивиться на них ветеран і згадує не лише Другу світову, але й ще одну трагедію. Каже – добре пам’ятає Голодомор.

Микола Бурлака:
«І те страшне, і те страшне. Страшніший, звичайно, Голодомор. Коли люди гинули – і конякою під’їжджали, за ногу хапали і тягли у спільну могилу всіх».

Микола Григорович каже: велике щастя, що такої біди не знає теперішнє покоління.

Напередодні Дня Перемоги провідати ветерана завітав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. Разом із ним прийшли й представники «Ірпіньводоканалу», адже Микола Бурлака  тривалий час працював на цьому підприємстві. Сьогоднішнім  гостям радий і частує їх вишневою наливкою, яку щороку готує сам.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«За Ваше здоров’я! Хочемо подякувати від Ірпінської міської ради, від усього депутатського корпусу за ту Перемогу, яку ви здобули, за те, що боронили нашу Україну, рідну нашу землю».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!