Реклама

У Гостомелі будують станцію знезалізнення води

У Гостомелі на території «Ірпіньводоканалу» будують станцію очищення та знезалізнення води. Вона забезпечуватиме чистою водою військове містечко та вулицю Остромирську. На цю станцію планують перепідключити і Баланівку.  

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«У Гостомелі на цій території у свердловинах є підвищений вміст заліза. І щоб ми розв’язали раз і назавжди це питання – бо дуже було багато скарг по військовому містечку в «Ірпіньводоканал» – ми вирішили тут збудувати за кошти Ірпеня цю станцію для наших гостомельчан. І ця станція повністю, на сто відсотків, зніме питання щодо якості води».

Зараз вода зі свердловин подається прямо в резервуари, а звідти, вже яка є – у крани споживачів. Коли ж запустять станцію, вона надходитиме спочатку на фільтраційні установки, а тоді вже – у резервуари і до споживачів. За добу агрегати прокачуватимуть 1200 кубів рідини.

Зараз у приміщенні завершують бетонувати підлогу і прокладають інженерні мережі.

Олександр Маркушин:
«Плануємо вже  до кінця цього місяця завершити всі монтажні роботи і в грудні її запустити в тестовому режимі. Два-три тижні вона буде проходити пусконалагодження, і в цьому році люди вже отримають воду нової якості».

Це вже буде четверта станція знезалізненя води в регіоні. У минулому році такі об’єкти відкрили у Ворзелі, Бучі та Ірпені.

Олександр Маркушин:
«Кошторис цієї станції – майже 5 мільйонів гривень. Це було закладено в бюджет міста, ми вирішили побудувати її в Гостомелі. Більш того, в цьому році ще були куплені нові насосні агрегати на станцію другого підйому, щоб воду вже подавати кінцевому споживачу».

У наступному році планують відремонтувати і саму насосну станцію.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама