Реклама

У Гостомелі зафіксували другий випадок COVID-19

Photoeditorsdk Export 2020 04 15t105059.108

У Гостомелі на Київщині виявлено другий випадок коронавірусної хвороби. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Станом на 15 квітня маємо оновлені дані щодо підозр і захворювання на COVID-19 у Приірпінні. Підтверджених випадків – 16. Ірпінь – 8, Коцюбинське – 4, Ворзель – 2, Гостомель – 2. До статистики регіону додався випадок у Гостомелі – зараз там у родичів тимчасово перебуває хворий на коронавірус студент духовної семінарії із Печерської Лаври. Хлопець не проживав та не зареєстрований у селищі, однак зараз є під наглядом наших лікарів», — зазначив Маркушин.

За його словами, на сьогодні «на лабораторному дослідженні перебуває 46 зразків пацієнтів, у 107 випадках COVID-19 не підтверджено; загалом опрацьовано 169 підозр».

«Друзі, щодня в Україні зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію, тому вкотре закликаю дотримуватися карантину та без потреби не покидати своїх осель! У випадку виявлення у себе чи своїх родичів симптомів COVID-19 одразу телефонуйте своєму сімейному лікарю!» — додав перший заступник міського голови.

Нагадаємо, в сусідній Бучі вчора було виявлено 7-й випадок коронавірусної хвороби.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама