У Коцюбинському відкрили новий корпус дитсадка «Ластівка» (відео)

Довга і заплутана історія зі щасливим кінцем: у Коцюбинському відкрили новий корпус дитсадка «Ластівка». Це стало одним із найприємніших та найочікуваніших подарунків громаді до Дня селища. Адже за приміщення, де тепер господарюватимуть маленькі коцюбинчани, довелося поборотись.

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«Дуже довго ми відвойовували це приміщення. Дякуючи (нагадаю цю історію) Богдану Слюсаренку й Олексію Олійнику – вони в судах виходили – відвоювали це приміщення. Ми отримали перші гроші для підтримки від обласної ради – перші 5 мільйонів, потім знайшли в себе кошти – і сьогодні ми маємо результат. Я надіюся, цей садочок принесе дуже багато позитиву нашим діткам, і вони повиростають справжніми патріотами нашого селища і нашої держави».

У новому корпусі «Ластівки» працюватиме три вікові групи. Для діток облаштували світлі затишні кімнати, встановили зручні меблі і, звичайно, придбали чимало нових іграшок.

Тетяна, мешканка Коцюбинського:
«Інтер’єр сподобався, дуже гарні всі речі, все новеньке, зручненьке».  

Олена Миколаївна, вихователька ДНЗ «Ластівка»:
«Ми дуже раді, що такий садочок є частинкою нашої «Ластівки», де ми зможемо теж працювати, приймати нових діточок, зможемо використовувати якісь нові програми, нові впровадження».

Такій події в селищі щиро радіють, адже новий корпус дитсадка «Ластівка» – це перше приміщення дитячого дошкільного закладу, облаштоване та відкрите в Коцюбинському за роки незалежності України.

Тетяна Семенюк, завідувачка ДНЗ «Ластівка»:
«Воно красиве, нове, привітне. Запрошуємо всіх! Ми будем раді зустрічати вас кожен день посмішками й радіти разом із вами».

Тетяна Рахімова, колишня завідувачка ДНЗ «Ластівка»:
«Хочеться, щоб у ньому звучали сміх, пісні. Адже все може бути: можливо, тут буде навчатися і розвиватися майбутній Президент, космонавт, депутат, майбутній селищний голова».

На цьому в селищі зупинятися не збираються. У найближчих планах – будівництво нового комунального дитсадка на вулиці Коцюбинського, кажуть у селищній раді.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!