У Києві подякували волонтерам-передовикам «Добробату» (відео)

Понад 40 тисяч волонтерів вже 9 місяців відбудовують зруйноване війною у лавах «Добробату» – добровольчого будівельного батальйону. Наразі вони працюють у семи областях України: Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській, Запорізькій та Херсонській.

У кожному з батальйонів є добробатівці-передовики, які долучилися до проєкту від початку його створення.

Сергій Громов, волонтер «Добробату»:

 «Я в «Добробаті» з травня місяця».

Герман Адалєв, волонтер «Добробату»:

«Я з «Добробатом» з травня місяця. Буду стільки скільки потрібно».

Михайло Юрченко, волонтер «Добробату»:

«Я в «Добробаті» 9 місяців. На фронті солдат, в тилу – «Добробат»».

За допомогу в нагальному відновленні України засновники проєкту «Добробат» відзначили найактивніших волонтерів нагрудними знаками пошани.

А також нагородили подяками партнерів, завдяки яким реалізується масштабний проєкт будівельного війська. 

Серед них відзначили представників Ірпінської громади – заступника начальника КП УЖКГ «Ірпінь» Дмитра Сухомлина та радника Ірпінського міського голови Андрія Літвинова.

Андрій Літвинов, радник Ірпінського міського голови:

«Добробат» дуже багато зробив для Ірпеня. Вони вже побували на більше ніж 60-ти об’єктах. І це як багатоповерхові, так і приватні будинки. Це розбір завалів, це вони робили відкоси, ставили вікна, ремонтували дахи. Ми дуже їм дякуємо від нашої громади, від всіх мешканців кожному волонтеру, якому не байдуже, який приїхав до нас в Ірпінь і допоміг».

Дмитро Сухомлин, заступник начальника КП УЖКГ «Ірпінь»:

«Саме на таких людей, на «Добробат», на цей проєкт треба рівнятися. Як вже сказали засновники, що «Добробат» — це про єдність. І це дуже актуально зараз, тому що зараз, як ніколи, треба нам всім об’єднатися і рухатися лише до перемоги».

Самі ж добробатівці працюють не задля подяки, а тому, що хочуть і можуть бути корисними на своєму фронті.

Ольга, волонтерка «Добробату»:

«Нам дуже хотілося принести людям надію. Ми їхали не тільки зробити діло, а й показати, як це гуртуватися, як допомагати і нічого не хотіти взамін».

Співзасновник «Добробату» Ростислав Смірнов анонсував, що стартує набір добровольців у батальйони Луганської, Донецької та Кримської областей. Щоб, коли ці території звільнять – були готові робочі руки!

Ростислав Смірнов, співзасновник проєкту «Добробат»:

«Ми так робили із попередніми батальйонами, коли ми там ще не працювали, наприклад Херсонський, у нас вже були люди. І зараз ми вже також набираємо і в Донецький, і в Луганський, Кримський батальйони. Тому що ми віримо в ЗСУ, ми віримо у нашу перемогу. І ми показуємо людям, даємо надію, що ми обов’язково прийдемо туди і допоможемо їм відновити їхні будівлі».

Тож розібраних завалів, відремонтованих дахів та встановлених вікон буде значно більше!

Долучайтеся до «будівельного війська» на сайті!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300