У Києві відбувся форум, присвячений будівництву та нерухомості (відео)

Олександра Страдецька, журналістка:

«Що таке інвестиційний ринок? Який він – сприятливий клімат для розвитку нерухомості? Як будувати швидко та якісно? Про це говорили на масштабному «Building & Construction Forum«».

Уже третій рік поспіль форум об’єднав учасників ринку будівництва та нерухомості. До Києва на нього з’їхалися з різних куточків України девелоперські та будівельні компанії, виробники будматеріалів, архітектори та інженери, консультанти та маркетологи, представники фінансових установ та банків. Організаторами заходу виступили Ukrainian Real Estate Club, «Pro.Property», Конфедерація будівельників України.

Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України:

«Основна наша мета – це покращення інвестиційного клімату, щоб житло стало доступним, більше купували і, відповідно, більше будували. Це та мета, яка нас об’єднує».

Партнером форуму виступила Інвестиційна група «Molodist».

Антон Мирончук, СЕО Інвестиційної групи «Molodist»:

«Компанії «Molodist» за честь бути партнером такого серйозного заходу, який дійсно став майданчиком спілкування між бізнесом та владою».

Спілкувалися в рамках чотирьох дискусійних панелей. Одна з ключових – «Розвиток міст та громад. Успіх у синергії». Тут, зокрема, говорили про те, як невелика громада може стати успішною завдяки розвитку будівельної галузі. Модератором цієї дискусії виступив співзасновник Інвестиційної групи «Molodist», голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Володимир Карплюк, СЕО Інвестиційної групи «Molodist», голова Інвестиційної ради Ірпеня:

«Такі заходи в будь-якому випадку дуже корисні і для будівельників, і для представників влади. Тому що в таких випадках усі намагаються одне одного почути, всі діляться досвідом, сьогодні всі слухають інших, таким чином збагачуючи свої особисті знання і формуючи свій потенціал на майбутнє. І, звичайно, сьогодні дуже багато цікавої аналітики, яка дає можливість прогнозувати стан галузі в найближчій перспективі».

Говорячи про перспективи, називали проблеми, які стримують розвиток галузі, та спільно шукали шляхи їх вирішення.

Богдан Рублюк, член Ради директорів Конфедерації будівельників України:

«Проблема будівельного ринку – це, однозначно, та корупція, яка була в ДАБІ раніше. Але ми бачимо настрій нинішнього глави ДІАМ, ми бачимо настрій представників влади, і ми дійсно віримо, що цю ситуацію вони змінять».

Окрім прогнозів, статистики та презентацій, учасники форуму обговорили нові тенденції розвитку ринку нерухомості та можливості реалізації спільних проєктів.

Володимир Карплюк:                   

«У всьому світі будівництво – це пріоритетна галузь, одна з тих, які формують валовий внутрішній продукт країни. І компанія «Molodist» буде робити все, щоби такі заходи, в тому числі в рамках діалогу «влада і бізнес», відбувалися й на регіональних рівнях. Ми зробимо все, щоби подібний захід відбувся і в нашому регіоні саме заради цього діалогу».


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300