Реклама

У мікрорайоні СМУ в Ірпені влаштували дворовий кінотеатр під відкритим небом (відео)

Надія Дроган, журналістка:

«А чи не могли б ви пояснити, куди зникають вівці з нашої полонини? Мешканці будинку 131 на вулиці Северинівській дізналися про це з українського кіна «Гуцулка Ксеня», яке вони подивилися у своєму дворі».

Мешканець будинку:

«Несподівано. У кіно не ходив багато-багато років».

Кіноперегляд у своєму  дворі — таку незвичну форму творчого відпочинку запропонувала мешканцям  мікрорайону СМУ представниця команди «Нових облич», голова Ірпінської агенції розвитку Оксана Нечитайло.

Оксана Нечитайло, голова Ірпінської агенції розвитку:

«У нас часто відбуваються заходи, ми звикли до цього — в центрі міста чи, можливо, біля університету, на «Машторфі». Однак, спілкуючись із багатьма мешканцями, ми зрозуміли, що вони бажають більше культурних заходів саме в їхньому районі».

До імпровізованого кінотеатру мами прийшли з дітьми, бабусі привели онуків, а хтось прийшов сам. На творчу вечірку завітали навіть мешканці сусіднього будинку. Кажуть, подивитися кіно все ж цікавіше, ніж просто сидіти на лавочці.

«Я тут не живу, я у 21-му». — «Але на кіно прийшли!» — «Так!»
«На людей подивилася, на діток…»

А щоб дітвора не нудьгувала й не заважала  дорослим  перейматися змістом фільму, для неї організували майстер-клас із малювання та ліплення пластиліном. Малеча охоче поринула в творчість. За мить художні заняття перетворилися у веселі змагання на кращу зліплену іграшку.

«А що ви ліпите?» — «Крабика і ляльку L.O.L.» — «Вам подобається це робити?» — «Так!»

Зібратися гуртом, по-сусідськи в недільний вечір — ця ідея людям дуже сподобалась і вони просять  проводити такі зустрічі частіше:

«Частіше б їх організовували, може б люди трохи розвивалися, трохи б до чогось охота була в людей».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама