У Мунварті Ірпеня показали останні вибухонебезпечні знахідки, виявлені на території громади
04 Mar 08:00, 2024
Із приходом весни у саперів служби розмінування Муніципальної варти збільшилась кількість виїздів на обстеження та розмінування вибухонебезпечних предметів. Адже розтанув сніг, земля підсохла і розпочалися різноманітні сільськогосподарські, будівельні та ремонтні роботи, толоки, і люди знаходять досі не виявлені загрози. Фото останніх вибухонебезпечних знахідок, виявлених на території громади, працівники Муніципальної варти оприлюднили у фейсбуці.
![428519141 415283927847798 295860658387722850 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/428519141_415283927847798_295860658387722850_n-1024x683.jpg)
![431137979 415284031181121 2205809033063750926 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/431137979_415284031181121_2205809033063750926_n-1024x683.jpg)
![431159186 415283957847795 2524686577349408228 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/431159186_415283957847795_2524686577349408228_n-1024x683.jpg)
![428518558 415284071181117 6940919061470289659 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/428518558_415284071181117_6940919061470289659_n-1024x683.jpg)
«Хоча активні бойові дії на Київщині закінчилися майже як 2 роки тому, проте і зараз на території Ірпінської громади регулярно знаходять вибухонебезпечні залишки війни навіть в самих населених пунктах, не кажучи про поля та ліси, де міни та снаряди – взагалі не рідкість. Далеко не всі випущені боєприпасів спрацьовують і вибухають при ударі – нерідко вони залишаються в бойовому стані багато років, представляючи загрозу для мирного населення. Але вибух може статися в будь-який момент від дотику чи коливання, або й навіть саме по собі, тож не треба їх рухати, переміщати, та ні в якому разі не розбирати. Ви допомагаєте тим, що повідомляєте про вибухонебезпечні предмети. Решту мають робити сапери», — розповіли у комунальному підприємстві.
![428518550 415283804514477 4431056275310442050 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/428518550_415283804514477_4431056275310442050_n-769x1024.jpg)
![431144898 415283794514478 6720692298207336298 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/431144898_415283794514478_6720692298207336298_n-768x1024.jpg)
![431175459 415283791181145 7884218629404567933 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/431175459_415283791181145_7884218629404567933_n.jpg)
У Мунварті нагадують, що якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет або потребуєте обстеження на наявність таких предметів, телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400 (також за вказаними мобільними телефонами доступні месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Signal). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.