У Михайлівці-Рубежівці реконструюють старий покинутий гуртожиток
24 Mar 09:51, 2023
У селі Михайлівка-Рубежівка будуть реконструювати будівлю старого покинутого гуртожитку. Фінансовим донором проєкту стала польська девелоперська компанія «DOM Developer». Там планують облаштувати 20 смарт-квартир. Зараз триває етап проєктування та узгоджень
«Провів робочу нараду з питання капітального ремонту приміщення гуртожитку в селі Михайлівка-Рубежівка. Спільно з представниками БФ «Житло для ВПО», “Київоблгаз”, “Київобленерго” та УЖКГ «Ірпінь» обговорили питання відновлення комунікацій в приміщенні майбутнього гуртожитку та концепції реалізації проекту в цілому», — розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337523005_927944664917091_4933114122944442299_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/337525241_588564346641505_2703782320260998462_n-1024x683.jpg)
За його словами, Ірпінська міськрада забезпечить приєднання комунікацій до будівлі, а фонд “Житло для ВПО” здійснить розведення всередині гуртожитку.
Варто зазначити, Ірпінська міськрада підписала меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Благодійний фонд «Житло для ВПО» у червні минулого року.