Реклама

У новій амбулаторії в Ірпені прийматимуть 5, а згодом – 10 лікарів (відео)

У новій амбулаторії, яка до Нового року відкриється в Ірпені на Київщині, прийматимуть п’ять сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, а згодом їхню кількість планують подвоїти. Про це повідомив ITV головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський.

Нагадаємо, амбулаторію загальної практики – сімейної медицини №5 відкриють на вул. Білокур, 1-а. Вона обслуговуватиме 10–15 тисяч жителів міста.

Андрій Левківський зауважив, що мешканці мікрорайону – зокрема, житлових комплексів «Синергія», «Грін Ярд» і «Річ Таун» – уже зараз можуть звернутися до реєстратури амбулаторії №1 на вул. Садовій та обрати собі лікаря з числа тих, які працюватимуть у новій амбулаторії.   

За словами головного лікаря, нове приміщення на 80 відсотків готове до введення в експлуатацію. Його площа – близько 200 кв. метрів. Вхід обладнаний пандусами. Для медперсоналу тут передбачена кімната відпочинку з кухнею, роздягальнею та окремим службовим входом. «Закуплене все необхідне устаткування – як медичне, так і оргтехніка, чекаємо на виготовлення меблів», – зазначив Андрій Левківський. Для потреб амбулаторії міськрада придбала автомобіль.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама