У парку Письменників в Ірпені відзначили День захисту дітей (відео)

Свято захисту дітей в Ірпені не обмежилося одним днем. Цього разу місцем веселощів і дитячих розваг став парк Письменників. Уже традиційно для цього мікрорайону захід підготувала депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова.

Віолетта Дворнікова, депутатка Ірпінської міськради від ВО «Батьківщина»:
«Ми сьогодні повинні намагатися робити якнайбільше для них. І таке маленьке святкування, і зустріч в окрузі всіх діточок разом – це ще один невеличкий подаруночок, завдяки якому ми можемо побачити їхні посмішки і зробити їх трішки щасливими».

Веселощі для гостей свята влаштували вихованці Центру дитячого розвитку «Соловейко». Після танка наречених-капризуль і маленьких заклиначок дощу всі присутні були приречені на гарний настрій. Усмішок і радості додали колективні ігри та шоу мильних бульбашок від «сrazy»-аніматорів.

Олександра Павленко, мешканка Ірпеня:
«Щоб діти посміхалися – більш нічого не треба. Щоб були діти щасливі».

Олена Короленко, мешканка Ірпеня:
«Емоції надзвичайні, тому що сьогодні в мого сина день народження, і ми в цьому парку святкуємо з 12-ї години, а це вже післясвяткове доповнення».

Ще одним гарним доповненням свята стало те, що так люблять діти – частування морозивом. А після закінчення вечора кожен забрав із собою фото на пам’ять, заряд позитиву та приємні враження. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!