Реклама

У парку «Центральний» стартували вечори ірпінського кіно (фото)

H87c1128

Ірпінь заримований у віршах, зображений у картинах, омріяний у думках. Але мало хто знає про те, що його обезсмертили ще й у кінострічках. І більше, ніж будь-хто інший, фільмів про своє улюблене місто і його жителів зняв Олександр Столяров. Казкар, драматург, письменник, засновник і художній керівник «Театру Андерсена» і, що найнеймовірніше, – режисер більш ніж 100(!) документальних і художніх фільмів.

Саме заради того, щоби донести всі ці кінострічки до глядача, в Ірпені створили кіноклуб «ІФ», у рамках якого запустили проект «Вечори ірпінського кіно», присвячений світлій пам’яті Олександра Столярова. Відтепер щочетверга ви матимете змогу насолоджуватися кінокартинами нашого видатного земляка. А оскільки стрічок цих неймовірна кількість, то кіно (і розмовами про нього) ви, шановний глядачу, будете забезпечені на рік уперед.

Цього четверга відбувся перший «Вечір ірпінського кіно», на якому показували мультфільм «Таємне слово» і художній фільм «Старець Паїсій і я, що стою догори ногами» Олександра Столярова. Затишна атмосфера парку «Центральний», гостинність прокату «100 коліс» та небайдужі глядачі зробили вечір по-справжньому незабутнім. А Олег Гриб зафіксував душевну подію на фотоплівку мінливого часу.

Слідкуйте за новинами. Черговий вечір – незабаром.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама