У Приірпінні розпочинається Мистецький тиждень, приурочений до професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке щороку відзначають в Україні 9 листопада. Про це повідомила керівник відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.
«Вже традиційно на початку листопада в Ірпені відбувається Мистецький тиждень до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це не спеціально приготована програма, адже не менша кількість заходів відбувається в закладах культури щотижня. Просто саме в Мистецький тиждень ми надаємо їм трохи урочистого забарвлення. Будемо щиро раді бачити вас на заходах і розділити з нами відзначення професійного свята!» – відзначила очільниця відділу культури.
Євгенія Антонюк опублікувала програму Мистецького тижня, зауваживши, що цьогоріч вона «не вмістилась на одну афішу, тому до вашої уваги їх дві».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/74961378_2543950862326149_434039769912049664_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/11/73265643_2543950928992809_3234728930783002624_n.jpg)