У Приірпінні на Київщині відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, приурочений до дати виведення радянських військ із Афганістану. З цієї нагоди біля пам’ятника воїнам-афганцям у Бучі зібралися ветерани тієї війни та всі, хто хотів вшанувати пам’ять полеглих.
Від імені громади Ірпеня з пам’ятною датою афганців привітали в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов та перший заступник мера Олександр Маркушин.
«Я хочу привітати наших афганців із 31-ю річницею виведення військ із Афганістану, і хочу згадати важкі 2013 і 2014 роки, коли вони мужньо підставили своє плече нашій державі. Вони одні з перших пішли на фронт і показали своїм прикладом, як треба захищати Україну, вчили хлопців, як треба воювати. І я вважаю, що їхня велика заслуга в тому, що ворог не зайшов далі в Україну», – сказав, зокрема, Олександр Маркушин.
Представники Ірпеня і всі присутні поклали квіти до монумента. В пам’ять про загиблих військові відсалютували залпами зі стрілецької зброї.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86261816_2685609708392201_5687919142502400000_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/85054171_2685609798392192_969781346031370240_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86872526_2685609721725533_1853353880864161792_o-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86183352_2685609961725509_5881722575297445888_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86705636_2685610891725416_2258814444467388416_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86842014_2685609945058844_2013299017017982976_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86714704_2685609701725535_1209964021826977792_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86501889_2685609805058858_8580568599767285760_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86350947_2685610781725427_8951947674458783744_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/85095481_2685612215058617_6021774148785668096_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/568_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/84920693_2685611208392051_2721257404338536448_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86712728_2685612315058607_3724982044413919232_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86176210_2685612351725270_7512818560087883776_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/85238913_2685612601725245_4377667342256046080_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/85085369_2685613131725192_8983470385064312832_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86609151_2685612741725231_8255986299027062784_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86826063_2685613101725195_5160469125302059008_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/85007489_2685612971725208_586358826559602688_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86456426_2685612751725230_6314760294979600384_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86261341_2685610548392117_8245894903997923328_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86242646_2685612208391951_7416480875975540736_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/photoeditorsdk-export-15.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/85253687_2685613328391839_6118919772080963584_o.jpg)
Фото Олега Гриба