Реклама

У Приірпінні знайшли десятки снарядів часів Другої світової

0 02 05 989f14a1c8782674623f0d20deb0763d8a620911061d2db7750cc239a5b056cf 24d820f0

В ірпінському мікрорайоні Романівка та поблизу Гостомеля на Київщині знайшли десятки снарядів часів Другої світової війни, повідомило Комунальне підприємство «Муніципальна варта».

У Романівці на снаряди натрапили робітники, які прокладали газову мережу на вул. Чайковського. Вони зателефонували на «гарячу лінію» чергової частини «Муніципальної варти».

«Інспекторами МВ одразу було повідомлено правоохоронні органи та подано термінову заявку з фото- та відеопідтвердженням до центру швидкого реагування ДСНС України… Інспектори «Муніципальної варти» обгородили та впродовж двух годин обмежували доступ людей на небезпечну територію», – йдеться в повідомленні.

Цілий вибуховий арсенал був знайдений у полі між селищем Гостомель та селом Раківка. Як повідомляє Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Київській області, на місце події прибув піротехнічний підрозділ мобільного рятувального центру ДСНС України. Територію взяли під охорону співробітники Ірпінського відділу поліції.

Піротехніки ідентифікували чотири міни часів Другої світової. Проте під час додаткового обстеження території було знайдено ще 24 вибухонебезпечні предмети. Згідно з повідомленням, смертоносні знахідки «вилучені та будуть знешкоджені шляхом підриву на завчасно визначеному полігоні для знищення вибухонебезпечних предметів».

«При знаходженні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами 101 та 102», – наголошують надзвичайники.

Зі свого боку «Муніципальна варта» зазначає, що підозрілі предмети, схожі на боєприпаси, «категорично забороняється пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати, намагатися самостійно знешкоджувати знахідку, здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама