Реклама

У Романівці тестують камеру фіксації правопорушень дорожнього руху (відео)

У мікрорайоні Ірпеня Романівка встановили камеру фіксації правопорушень дорожнього руху. Це тестова версія багатофункціональної відеокамери від технологічної компанії «Юніотех». Вона не пропускає жодного правопорушення на дорозі. Фіксує час, номер і швидкість автомобіля.

Микола Василишин, директор ТОВ «Юніотех»:
«Швидкісний режим визначається абсолютно точно за допомогою двох каналів, це – за допомогою радара, який встановлений на комплексі, і також за допомогою відеопотоку».

Порушень на дорогах в Ірпені вистачає! Лише за минулу добу камера зафіксовала понад сім із половиною тисяч різних порушень правил дорожнього руху. Мікрорайон Романівка є особливо проблемною зоною. За статистикою, саме тут найчастіше трапляються аварії. 

Микола Ковальчук, керівник «Муніципальної варти» Ірпінської міської ради:
«Цей відрізок дороги був визначений як небезпечний, тому на ньому й було встановлено цей комплекс фото та відеофіксації».

Робота камери та попереджувальний знак мають зменшити кількість дорожніх правопорушень в місті.  Зараз ця камера працює у тестовому режимі. Місто отримало її безкоштовно. На перспективу –  такі пристрої можуть бути встановлені ще в кількох районах Ірпеня. Все буде залежати від результатів тестування.

Микола Ковальчук:
«Хочу наголосити, зараз це все встановлено в тестовому режимі. І вибір уже за депутатами міської ради – чи приймати рішення про закупівлю і роботу на постійній основі».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама