Реклама

У школі в Коцюбинському оновили другу вхідну групу й почали будувати тротуар

77067165 989325718099017 7456987528587902976 O

У середній школі №18 у Коцюбинському оновили другу вхідну групу, замінили деякі вікна та почали будувати тротуар від центрального входу в напрямку вул. Залізничної. Про це повідомив у фейсбук-групі «Територіальна громада Коцюбинського» член виконавчого комітету селищної ради, депутат Ірпінської міськради Богдан Слюсаренко.  

«Як і обіцяли, на канікулах у школі №18 повністю оновили другу вхідну групу – замінили старі двері, відремонтували сходи, а також замінили два вікна в холі. Зараз адміністрація школи вирішує, в якому режимі цей вхід буде відчинений. Крім того, почали облаштування тротуару від центрального входу в бік вулиці Залізничної. Цим шляхом у школу йде більшість дітей і вчителів, а в осінньо-весняний період це дуже незручно», – зазначив депутат.

Він висловив упевненість у тому, що «роботи будуть завершені максимально швидко».

Нагадаємо, минулого тижня біля школи №18 завершився ремонт прибудинкової території та розпочалися роботи з облаштування паркінгу.

Днями біля іншого навчального закладу Коцюбинського – гуманітарного ліцею – облаштували тротуар і заасфальтували подвір’я перед входом до будівлі.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама