У США організовують аукціон малюнків українських дітей на підтримку захисників України

Photoeditorsdk Export (6)

Благодійний фонд родини Сайферсів запрошує маленьких патріотів України долучитися до акції на підтримку українських захисників, які мужньо протистоять російському агресору. Мета акції – збір коштів для придбання спеціального захисту для воїнів. Кошти збиратимуться у США в рамках аукціону дитячих малюнків.

«Чекаємо дитячі малюнки на тему «Моя Україна», намальовані фарбами чи олівцями. Вкажіть ім’я та вік автора, місце його проживання до війни і дату створення. Кожен автор малюнка отримає листівку вдячності від бійця з передової», – зазначається в повідомленні фонду.

Роботи можна надсилати до 30 квітня ц. р. на адресу у США: 100 Industrial Park Rd Farmville, VA 23901, Anastasiia Cifers.

Фейсбук-сторінка фонду: https://www.facebook.com/CifersFoundation/. Запитання організаторам конкурсу можна поставити в месенджері.

Благодійний фонд родини Сайферсів створений для допомоги Україні та її народу, який веде тяжку боротьбу з російським агресором. Фонд допомагає українським військовим захисним обладнанням та іншими речами, необхідними для захисту людей і населених пунктів, а також надає допомогу родинам, які постраждали в результаті бойових дій.

На сьогоднішній день фонд уже забезпечив багатьох українських бійців приладами нічного бачення, раціями, дронами, бронежилетами, касками, аптечками, термоодягом тощо.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!