У столиці відбулася прем’єра фільму «Гостомель. Історія одного будинку»

photoeditorsdk-export (2)

У Києві, в Будинку кіно, відбувся прем’єрний показ художньо-документального фільму «Гостомель. Історія одного будинку».

«Історія реальна і знята під час окупації росіянами Гостомеля. Актори – це реальні мешканці будинку. Історія одного будинку – це Україна в мініатюрі. Мешканці, які опинилися в підвалі, ховаючись від обстрілів, терплячи складні умови перебування, де в підвалі можна ходити тільки зігнувшись, вбиральня – це звичайнісіньке відро і стоїть поруч у кутку, їжі обмаль. Вони всі різні, мають різні погляди, різні вподобання, але (це магічне слово “але”) ніхто не думає здаватися і зустрічати окупантів квітами. Таких будинків тисячі по всій Україні, тисячі людей замкнені по підвалах і бомбосховищах. Та саме це є ознакою незламності України. Нас можна завоювати, але підкорити – ніколи», – написав на своїй сторінці у фейсбуці учасник кіновечора, письменник, захисник Ірпеня Сергій Мартинюк.

Будинок у Гостомелі, про який зняли фільм

Виступаючи перед присутніми, він, зокрема, поділився своїми спогадами про бойові дії у Приірпінні, про оборону Ірпеня, про перших добровольців, повідомив, що незабаром вийде друком збірка «13 віршів, або битва за Ірпінь змінила світ».

Продюсер і режисер фільму Віктор Шторм представив колектив, який створював картину, познайомив глядачів із учасниками подій. Крім того, режисер презентував тизер свого майбутнього фільму «Десять ліній Ірпеня».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!