У столиці презентують артбук поетеси з Ірпеня

photoeditorsdk-export - 2021-03-10T145023.724

У суботу, 13 березня, в столичній книгарні «Сяйво книги» відбудеться презентація нової збірки поетеси з Ірпеня Ірини Мостепан. Книга, яка називається «Ласкавий хліб», створена у форматі артбуку – поезія в ній поєднана з картинами художника Ігоря Мікули. Про це повідомляє Національна спілка письменників України (НСПУ).

Можливість видати цю книгу Ірина отримала в результаті перемоги у Всеукраїнському фестивалі «Здорові вірші», проведеному торік ініціативною групою «Etterna event agency» у співпраці з Кабінетом молодого автора НСПУ та видавництвом «Друкарський двір Олега Федорова».

Ірина Мостепан

Під час творчого вечора авторка читатиме свої вірші та розповість про картини, які стали невід’ємною частиною артбуку. Участь у презентації візьмуть письменниця з Бучі Алла Диба та видавець Олег Федоров. Прозвучать пісні у виконанні київського барда Тетяни Домиловської.

Модератором вечора буде відома поетеса з Приірпіння, очільниця Кабінету молодого автора НСПУ Юлія Бережко-Камінська. Початок – о 15:00.

Нагадаємо, Ірина Мостепан народилася в 1987 р. в Рівному. Була акторкою Рівненського молодіжного народного театру ім. А. Гаврюшенко, очолювала обласне відділення Асоціації поетів-ронделістів. Лауреатка літературної премії імені Валер’яна Поліщука. У творчому доробку Ірини — поетичні збірки «Віками зшиті слова» (2012 р.), «Вікна. Книга перша» (2016 р.), букмеседжі «theVerbarium. Ілюстрована поезія» (2016 р.) та «Поліська ронделіана. Ілюстрована поезія» (2019 р.), відеопоезії «Ластівонька», «Різдво».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!