У суботу в Ірпінській громаді розпочнеться опалювальний сезон. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці та на телеграм-каналі міський голова Олександр Маркушин.
«Цієї суботи, 23 жовтня, розпочинаємо опалювальний сезон на території Ірпінської громади. Сьогодні підписав відповідне розпорядження. До теплопостачання будуть підключені всі об’єкти житлового фонду, соціально-культурної сфери та адміністративні будівлі в місті Ірпінь і селах Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва. Бажаю всім тепла в оселях», – зазначив мер.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/246492745_2035186966656504_8287793638597524487_n-649x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/247061320_2035187083323159_2200038604939793797_n-671x1024.jpg)
Нагадаємо, 11 жовтня на території Ірпінської громади опалення ввімкнули майже у всіх дитсадках і в закладах вторинної ланки охорони здоров’я.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!