1

У суботу відбудеться благодійний забіг для допомоги онкохворому юнаку з Ворзеля

У суботу відбудеться благодійний забіг для допомоги онкохворому юнаку з Ворзеля

У суботу, 15 травня, на стадіоні «Ювілейний» у Бучі (Київщина) відбудеться благодійний забіг для збору коштів на лікування 17-річного ворзелянина Арсена Костенка. Хлопець бореться з рідкісною й агресивною онкологічною хворобою, яка знищує кістки та м’язи.

Початок акції «Біжу заради порятунку» – об 11:00. Її учасники пробіжать символічну дистанцію завдовжки 1 км. Кожен, хто не братиме участі в забігу, але бажає допомогти Арсенові, може перерахувати кошти на банківську карту.

Нагадаємо, небезпечну недугу в Арсена виявили на початку лютого. Ця звістка застала юнака та його рідних зненацька – Арсен веде здоровий спосіб життя, захоплюється волейболом, регбі, карате й кіберспортом, навчається на факультеті маркетингу в університеті. Спершу в хлопця з’явилася аномальна сутулість, почала боліти рука, а через декілька місяців діагностували саркому Юїнга на 4-й стадії. Лікування (хіміотерапія, оперативне втручання, протезування та ін.) надзвичайно дороге: загалом воно коштуватиме близько 250 тисяч доларів. Зараз Арсен проходить хіміотерапію. Наступним етапом має стати лікування в іспанській клініці, вартість якого – 150 тисяч євро.

Благодійний забіг є частиною Марафону допомоги Арсену Костенку, ініційованого його рідними й друзями, в рамках якого організовуються спортивні заходи, аукціони, ярмарки тощо.

Реквізити для допомоги Арсенові:

  • «Приватбанк» (UAH): 4149 6293 1011 2297;
  • «Приватбанк» (USD): 5168 7520 1088 8819;
  • «Приватбанк» (EUR): 5168 7520 1108 0598;
  • «Монобанк»: 5375 4115 0275 9348;
  • PayPal: [email protected];
  • Збір коштів на сайті Gofundme.

Одержувач – Костенко Камілла Емілівна (мама).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені горів майже гектар лісу, підозрюють підпал

Сьогодні, 08:46

Детальніше
Стихійні сміттєзвалища прибрали, а для порушників встановили камери

Сьогодні, 07:43

Детальніше
Проблеми Забуччя: відбулася робоча зустріч із мешканцями села

10 May 19:59

Детальніше
Герой на щиті: у Бучі попрощаються із Захисником Євгенієм Ордовським

10 May 17:35

Детальніше
Цуценята без дому: в Ірпені волонтери просять допомоги

10 May 09:57

Детальніше
Три роки «єВідновлення»: в Ірпінській громаді схвалили понад 5 800 заяв

10 May 09:18

Детальніше
В ірпінському модульному містечку «Дубки» започаткували нову традицію — Свято Весни

09 May 20:25

Детальніше
В Ірпені проведуть прийом для родин полонених, зниклих безвісти та постраждалих від війни

09 May 16:52

Детальніше
У Гостомелі запускають тренування з адаптивного волейболу для ветеранів

09 May 16:27

Детальніше
У Бучі відбудеться виставка картин «Мистецтво лікує», створених рідними загиблих Героїв

09 May 11:00

Детальніше
Фінальна битва поглядів перед боєм: ірпінець Ярослав Амосов уже цієї ночі проведе свій другий поєдинок в UFC

09 May 10:16

Детальніше
Всі новини