У травні патрульна поліція Київщини виписала 370 штрафів за їзду без пасків безпеки й мотошоломів

photoeditorsdk-export - 2021-05-27T104406.332

Від початку травня на дорогах Київщини патрульні поліцейські винесли 370 адмінпостанов за їзду без пристебнутих ременів безпеки та мотошоломів. Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції області в соцмережі.

При цьому правоохоронці спростували деякі поширені міфи щодо пасків безпеки:

«Міф №1. На невеликій швидкості можна не пристібатися. При зіткненні на швидкості 30 км/год ви не загинете, але отримаєте серйозні травми. А якщо зустрічний автомобіль їхав не з такою ж швидкістю? При лобовому зіткненні вже на швидкості 50 км/год вага людини зростає до трьох тонн. Так що непристебнутий водій розіб’є головою лобове скло і в дев’яти випадках із десяти – загине.

Міф №2. При їзді на невеликі відстані паски не потрібні. Все та ж статистика говорить, що в 75% випадків смерть водія на дорозі настає в межах 40 кілометрів від його дому. Навіть поїздка на сусідню вулицю пов’язана з ризиком ДТП.

Міф №3. Пасок у разі аварії заважає швидко вибратися з автомобіля, що, наприклад, палає або потопає. Навряд чи варто розглядати такий вид ДТП як максимально можливий. Але в пасках старої конструкції дійсно можна було заплутатися, сучасні ж інерційні паски забираються одним клацанням».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Інші новини