Реклама

У в/ч 3018 у Гостомелі відкрили монумент загиблим воїнам (відео)

Бригада швидкого реагування Нацгвардії Україні, яка дислокується в Гостомелі, відзначає свій п’ятилітній ювілей. Але в цей день на плацу не звучав традиційний звіт про досягнення. Натомість військові вишикувалися, щоби вшанувати тих, хто не повернувся додому зі Сходу України. 

Відомо, що це особлива бойова частина. І її бійці в районі ООС перекрили 15 кілометрів фронту.

Сергій Яровий, перший заступник міністра внутрішніх справ:
«Кращі з найкращих увійшли до складу цієї бригади. Повністю змінили філософію організації військового управління. Я з гордістю відзначаю, що дійсно ця бригада має свій почерк і зарекомендувала себе на найвищому рівні під час виконання завдань».

Двох бійців нагородили орденом «Золота зірка» та орденом «За мужність» посмертно. Державні нагороди за віддану службу отримали й хлопці, які й сьогодні мужньо захищають країну на Сході держави.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Сьогодні ми з вами разом будемо відкривати пам’ятний меморіал нашим хлопцям, які віддали найдорожче, що в них було — своє життя — за Україну, за нас із вами».  

На знак вічної пам’яті про героїчних побратимів, які не повернулися з поля бою, в частині урочисто  відкрили монумент загиблим воїнам. До його спорудження долучилася й Ірпінська міська рада. Цього дня військовим бригади найбільше бажали, щоб на монументі більше ніколи не з’являлися нові фотографії.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама