Реклама

У Ворзелі проведуть вечір, присвячений видатним композиторам

36114136 2101015110143374 7489076328767946752 N

9 жовтня о 18.00 у концертній залі ім. Б. М. Лятошинського Центру культури «Уваровський дім» (Ворзель) відбудеться вечір «Дорогоцінна дружба учня і вчителя», присвячений видатним українським композиторам, диригентам і педагогам – Рейнгольду Глієру та його учневі Борису Лятошинському. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці центру.

У вечорі візьмуть участь правнук Р. Глієра – професор Кирило Новосельський та режисер Віра Федорченко.  

У програмі – премьєра музичної вистави «Роман у листах», створеної на основі листуванні Р. Глієра з його ученицею та майбутньою дружиною Марією Ренквіст (автор ідеї – Кирило Новосельський, режисери та виконавці ролей – Олександр Соколенко і Наталія Луцюк). У виставі візьме участь дипломантка всеукраїнських і міжнародних фортепіанних конкурсів Анна Кільчицька. Також присутні почують розповіді гостей про життя і творчість Р. Глієра та про його творчі й дружні взаємини із Б. Лятошинським. На закінчення вечора будуть продемонстровані фрагменти з документальної стрічки «Композитор Глієр».

Вхід вільний.

Днями в «Уваровському домі» відкрився Х сезон камерних концертів, присвячених одному з основоположників модернізму в українській класичній музиці Борисові Лятошинському. Під час урочистого відкриття відбувся концерт фортепіанної музики за участю лауреата всеукраїнських і міжнародних конкурсів Петра Бондара та експонувалася виставка старовинних нот із фондів музею історії та культури «Уваровський дім».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама