У Washington Post написали про відновлення Ірпінського ліцею «Мрія»

У Washington Post написали про відновлення Ірпінського ліцею «Мрія»

У американській газеті Washington Post написали про відновлення Ірпінського ліцею «Мрія» (колишня школа №17). У статті «Війна формує покоління українських школярів та вчителів» відомий в США журналіст Крістіан Керіл розповідає про освіту в Україні та, зокрема, в Ірпені, в умовах війни.

«Війна є частиною повсякденності для вчителів і учнів в Ірпені, передмісті Києва, яке минулого року стало відомим як місце звірств, скоєних російськими військами. У перші дні російського вторгнення в школу влучила ракета, але з того часу її відремонтували за кошти ЮНІСЕФ та інших донорів. Це робить школу 17 відносно заможною», — пише Керіл.

Також він наголошує, що за даними Міністерства освіти внаслідок російської агресії постраждало понад 2000 українських шкіл, і більше 300 із них є повністю зруйнованими.

«І, навіть, коли школи є фізично цілими, вони борються із відгомонами зруйнованої економіки, постійною загрозою повітряного нападу та щоденним стресом гострого конфлікту. Спостерігати за тим, як шкільні адміністратори, вчителі та учні справляють з цим тиском, розриває серце і водночас надихає», — поділився своїми враженнями автор.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінський дитсадок «Казка» відзначив своє 50-річчя (відео)

12 Dec 18:34

Детальніше
Бучанець Ярослав Лазаренко здобув срібну нагороду на міжнародній виставці винаходів у Тайвані

12 Dec 17:40

Детальніше
«Моршинська» передала 1,7 млн грн на реабілітацію ветеранів у межах проєкту «Воля рухатись вперед»

12 Dec 17:36

Детальніше
На Київщині викрили діяльність 18 нелегальних гральних закладів, - прокуратура

12 Dec 17:28

Детальніше
Гостомельський «Ліцей №1» запрошує на роботу водія шкільного автобусу

12 Dec 17:26

Детальніше
В Ірпені відзначили благодійників, меценатів та волонтерів (відео)

12 Dec 16:45

Детальніше
Загинуло три особи у селі Білогородка Бучанського району

12 Dec 14:22

Детальніше
Сьогодні свій 50-річний ювілей відзначає ірпінський дитсадок «Казка»

12 Dec 13:21

Детальніше
Стало відомо, де ірпінцям передадуть Вифлеємський вогонь миру

12 Dec 12:52

Детальніше
В Ірпені вшанували памʼять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

12 Dec 12:12

Детальніше
В Ірпені дегустуватимуть книжкові новинки

12 Dec 10:53

Детальніше
Всі новини