У Зоні відчуження й на Житомирщині продовжується боротьба з лісовими пожежами (фото, відео)

viber_image_2020-04-16_20-32-19

У Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі ЧАЕС пожежники продовжують поливання ділянок, де спостерігається тління пеньків і залишків деревини, повалених сухих дерев, а також торф’яників. Про це повідомило Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.

Зазначається, що зведений загін ДСНС залучений до робіт із локалізації осередків пожеж у Корогодському, Дитятківському, Паришівському та Денисовицькому лісництвах.

Надзвичайники підкреслюють, що «загрози для критичних об’єктів, таких як «Укриття», «Вектор» та інші, немає».

До гасіння залучено понад 1 тисячу 100 осіб та 120 одиниць техніки, зокрема два вертольоти.

У ДСНС зазначають, що радіаційний фон у Київській області та в м. Києві — «в межах норми та не перевищує природних фонових значень»: на Київщині — в межах 0,011 мР/год., у столиці — 0,012 мР/год. (допустимий фон — 0,05 мР/год.).

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, сьогодні на Житомирщині пожежники разом із працівниками лісгоспів гасять суху траву й лісову підстилку поблизу с. Рудня та с. Виступовичі (до гасіння залучена 101 особа і 20 одиниць техніки) та в районі с. Бережесть (220 осіб і 26 одиниць техніки). Заплановано залучити авіацію ДСНС — три літаки АН-32П.

Нагадаємо, раніше фахівці ДСНС та столичного управління цивільного захисту пояснили причину наявності в повітрі на Київщині й у Києві запаху продуктів горіння. Зокрема, йшлося про пожежі в Житомирській області й Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!