Реклама

Уболіваймо! Сьогодні ірпінець Ярослав Амосов захищатиме свій титул

Photo 2023 02 25 11 49 55

Сьогодні увечері, 25 лютого, в Дубліні Ярослав Амосов захищатиме свій титул чемпіона світу в бою проти американця Логана Сторлі. Початок видовищного двобою о 23:00 за київським часом.

Для Амосова це буде перший бій зі змішаних бойових мистецтв за 20 місяців. У травні 2022 року Амосов мав зійтися у двобої з Майклом Пейджем під час свого першого захисту титулу, але він відмовився від бою, щоб захищати своє рідне місто Ірпінь і Україну від російських агресорів.

Напередодні його довгоочікуваного повернення з’явилося зворушливе відео, де Амосов поділився своїми спогадами про початок війни, тим, що він бачив під час бойових дій на Київщині, та що його змусило повернутися у великий спорт.

«Шановна ірпінська громадо! Сьогодні маємо об’єднатися задля ще однієї важливої справи. Давайте допоможемо Ярославу своєю потужною підтримкою!», — попросив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин підтримати Амосова.

Переглянути безкоштовну пряму трансляцію поєдинку можна буде на медіасервісі MEGOGO на каналі «MEGOGO Гонг» та в розділі «Спорт».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама