Учасників бойових дій Ірпінського регіону запрошують безкоштовно вивчати англійську

Anl Ato Foto

Учасників бойових дій Ірпінського регіону запрошують безкоштовно освоїти базовий рівень англійської мови. Заявки на участь приймаються до 27 травня. Навчальний курс організовано  керівництвом Ірпінської міської ради та школою іноземних мов «Global English».

Про це заявив Антон Головенко, учасник АТО та громадський діяч :

«Дуже важлива інформація для тих учасників бойових дій ірпінського регіону, які прагнуть розвиватись, навчатись та реалізовувати себе. Якщо ти планував зайнятись вивченням англійської мови, то зараз саме найкраща для цього нагода! Цей формат відрізняється від всього, що нам пропонували раніше! Global English — це повноцінна школа з чудовою атмосферою та тематичними класами. І найголовніше — не потрібно їхати в Київ чи ще кудись. Навчання буде проходити у нашому Ірпені!»

Він подякував Анастасії Попсуй, в.о. Ірпінського міського голови, за сприяння в організації навчання та розказав про те, як потрапити на курс.

«Кожен бажаючий повинен написати мені в особисті повідомлення. Групу будуть набирати з 10 чоловік. Кожен учасник буде проходити співбесіду. Курс буде тривати місяць. За цей час ми зможемо навчитись базі. Тому не вагаємося, подаємо заявку та навчаємося! Найголовніша вимога — це відповідальність! Заявки на навчання приймаються до 27 травня», — зазначив Антон Головенко та зауважив, що цей курс відкрито лише для самих учасників АТО, а для членів їхніх родин таке навчання буде організовано згодом.

Як відомо, Ірпінська міська рада з початку війни на сході активно співпрацює з учасниками бойових дій, які проживають у Приірпінні. У 2015 році Розпорядженням Ірпінського міського голови В. Карплюка було створено та затверджено склад Громадської ради ветеранів АТО при Ірпінському міському голові. За підтримки міської влади 12 учасників бойових дій, які проживають в Ірпінському регіоні, вчаться у вузах, троє отримали від Ірпінської міської ради 150 тис грн на реалізацію власних стартапів. На постійній основі учасники АТО в рамках міської програми лояльності займаються спортом в комунальних спортивних закладах.

Нещодавно за участю голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка було відкрито новий Ірпінський центр по роботі з ветеранами АТО.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!