Учениця Ірпінської школи мистецтв завоювала гран-прі міжнародного конкурсу
07 Dec 10:34, 2022
Вихованка Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Марія Богуш здобула гран-прі на Міжнародному конкурсі мистецтв «International art competition». Дівчинка виступала в номінації «Академічний вокал». Про це редакції ITV повідомили в навчальному закладі.
Марії 11 років, вона навчається у відділі сольного співу, у класі викладачки Вікторії Барташової. Концертмейстерка – Надія Скрипчак.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/317713574_1062136874671572_2036950655232041862_n-1024x724.jpg)
Нагадаємо, на початку вересня цього року на фейсбук-сторінці телепроєкту «Голос країни» був опублікований відеозапис виступу Марії Богуш на мітингу на підтримку України, який відбувся в іспанському місті Валенсія. Юна співачка виконала пісню «Гей, соколи».
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!