Реклама

Учні Ірпінського ліцею №3 однозначно навчатимуться з 1 вересня, – Олег Білорус

281647660 323724373249257 3664971647970070760 N

Учні Ірпінського ліцею №3 однозначно будуть навчатися з 1 вересня. Про це повідомив журналістам ITV начальник управління освіти і науки міської ради Олег Білорус.

«Зараз ми розглядаємо різні варіанти. І на якому зупинимося, залежить від різних причин. Зокрема, від кількості учнів у цілому в місті і кількості учнів ліцею, які повернуться в Ірпінь. Можливо, відремонтуємо одне крило (в залежності від висновків експертизи), і початкова школа навчатиметься очно, а старші класи тимчасово будуть на дистанційці. Перші класи мають вчитись очно – це обов’язково. Можливо, деякий час – на базі інших закладів освіти. Деякі батьки, розуміючи ситуацію, вже зараз подають документи до наших інших шкіл, і ми не заперечуємо. Ми постійно моніторимо ситуацію і будемо приймати найоптимальніші рішення в тій ситуації, яка буде на той момент», – зазначив керівник управління.

Нагадаємо, ліцей №3 постраждав найбільше з усіх загальноосвітніх закладів Ірпеня. Зараз очікуються висновки експертної комісії щодо ймовірних пошкоджень несучих конструкцій та стану будівлі загалом.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама