УДФСУ та Ірпінська міська рада відновлюють активну співпрацю (відео)

Університет державної фіскальної служби України та Ірпінська міська рада відновлюють активну співпрацю. Свої наміри закріпили відповідним Меморандумом. Підписали його Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та виконуючий обов’язки ректора університету Антон Монаєнко.

Антон Монаєнко, в. о. ректора Університету державної фіскальної служби:
«Ми ініціювали сьогодні підписання Меморандуму про співпрацю з Ірпінською міською радою. Хочемо відродити ті традиції, які існували раніше в університеті щодо співпраці з територіальною громадою міста Ірпеня. Наш колектив університету однозначно налаштований на позитив».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Одним із пріоритетів ми повинні перед собою поставити і ставимо – це спорткомплекс та гуртожиток. Перші кроки наші будуть – це зробити експертизу, що треба там зробити, що треба доробити. І почати співфінансування – пояснити депутатському корпусу, проголосувати і почати ремонтні роботи».

Також у рамках співпраці вже заплановано облаштування студентського скверу на перетині Університетської та Садової, а також залучення фахівців та студентів УДФС для безкоштовних юридичних консультацій в ірпінському ЦНАПі.

Антон Монаєнко:
«Нас цікавить профорієнтаційна робота щодо абітурієнтів у загальноосвітніх навчальних закладах (школах). Також ми зацікавленні у створенні спільно з Ірпінською міською радою податкового ліцею як комунального закладу загальної середньої освіти – із залученням матеріальних і трудових ресурсів Університету державної фіскальної служби».

Олександр Маркушин:
Я вважаю, що місто й університет – це єдиний організм. І якщо місто рухається й розвивається семимильними кроками, то й університет теж повинен так рухатися».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!