Реклама

Уряд дозволив ходити по восьмеро і сидіти в літньому кафе вчотирьох

Photoeditorsdk Export 2020 05 13t200000.131

Кабмін дозволив громадянам пересуватися групами до восьми осіб (замість двох, як було досі) і перебувати за одним столом на літніх терасах кафе чи ресторанів учотирьох — за умови дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних вимог. Відповідні зміни були ухвалені сьогодні на засіданні уряду. Про це повідомляють пресслужби Кабміну й Мінздоров’я.

«В умовах послаблення карантину пропоную внести зміни до параметрів перебування на літніх терасах. Адже в чинній редакції (постанови КМУ №211 — ред.) зафіксовано дві особи, які можуть перебувати там одночасно. Ми пропонуємо збільшити цю кількість до чотирьох осіб за одним столом, за умови дотримання дистанції у 1,5 метри, маскового режиму та всіх інших протиепідемічних рекомендацій», — заявив на засіданні міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Шукаючи баланс між втомою людей від карантину та недопущенням спалаху хвороби, ми вирішили пом’якшити обмеження щодо перебування людей на свіжому повітрі. Прогулюватися парками можна буде компанією до 8 людей, а сидіти за столом на літніх майданчиках можна буде вчотирьох», — прокоментував рішення уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зміни будуть оприлюднені після технічних доопрацювань та набудуть чинності з дня публікації.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама