Реклама

Уряд продовжив карантин до кінця літа

Thumbnail Tw 20190726165816 7570

Кабінет Міністрів продовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 22 липня, повідомляє урядова пресслужба.

«У залежності від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях — містах, районах — встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних і затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — цитує пресслужба міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

При цьому очільник МОЗ наголосив, що навіть для «зеленої зони» продовжують діяти певні карантинні обмеження. «Усі критерії розроблені на основі нашого досвіду та досвіду західних партнерів… «Зелена зона» не означає повне зняття карантину», — підкреслив Максим Степанов.

Відтак, йдеться про такі карантинні обмеження для «зеленої зони»:

— у громадських будівлях обов’язковим є носіння маски або респіратора;

— проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрах;

— кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%;

— громадський транспорт перевозить тільки пасажирів на місцях для сидіння.

Відповідно до постанови, регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається такий, у якому наявна хоча б одна з наступних ознак:

— завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, становить більш ніж 50%;

— середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

— коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 — більш ніж 11%;

— показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 — більш як 10%.

У залежності від рівня небезпеки поширення COVID-19 на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиницях застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Дія нової постанови стосується періоду з 1 серпня по 31 серпня 2020 року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама