Уряд продовжив в Україні адаптивний карантин до 31 жовтня

photoeditorsdk-export (69)

В Україні до 31 жовтня продовжено адаптивний карантин. Таке рішення ухвалив сьогодні Кабінет Міністрів, повідомляє його пресслужба.

«Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Нам необхідно зрозуміти, що всі ми опинилися в новій реальності, й вона диктує нові правила та необхідність суворо дотримуватися заходів безпеки», — цитує пресслужба очільника МОЗ Максима Степанова.

Зокрема, в регіонах із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки буде заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).

Також, за рішенням уряду, органам місцевого самоврядування надається право доступу до даних електронного сервісу «Дій вдома» — для поточного контролю осіб, що підлягають самоізоляції або обсервації, та осіб, які порушили правила карантину.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!