Уроки для першокласників у Приірпінні стануть цікавішими

photoeditorsdk-export (20)

Для перших класів шкіл Приірпіння управління освіти і науки Ірпінської міської ради закупило дидактичні матеріали, які, відповідно до концепції Нової української школи, мають допомогти дітям у навчанні. Про це ITV повідомили в управлінні.

«Як зацікавити школярів початкових класів і пробудити в них інтерес до навчання? Надзвичайно важливим є розвиток пізнавальної сфери дитини, яка тільки вчиться рахувати і читати, пізнавати щось нове. Тому їй треба допомогти та зробити ці заняття цікавими, веселими й інтерактивними. Саме з цією метою для кожного першого класу Нової української школи закладів загальної середньої освіти Ірпінського регіону були закуплені дидактичні матеріали. Сьогодні всі ці матеріали в школах і чекають зустрічі з першачками!» – йдеться в повідомленні.

Як зазначила директор науково-методичного центру управління освіти і науки міської ради Олена Лошицька, дидактичні матеріали закупили для 57 перших класів за кошти державної субвенції і міського бюджету – всього на це було витрачено близько 670 тис. грн.

Тепер на уроках для першокласників застосовуватимуться такі новинки:

Комплект для навчання грамоти/письма (на магнітах) «Абетка українська».
Використовується в якості демонстраційного та роздаткового матеріалу під час вивчення української мови в початкових класах.

Набір (комплект) сюжетних та предметних малюнків, карток для розвитку мовлення.
Картки з малюнками та завданнями для розвитку зв’язного мовлення, спостережливості, уяви та творчих можливостей першокласників. Учитель може використовувати картки для організації роботи в парах, групах, ігрової діяльності, змагань із словесної винахідливості на різних етапах уроку, а також для індивідуальних вправ. 

Набір настільних розвивальних ігор.
Сформований із найпопулярніших настільних ігор різного формату. Граючись, діти розвиватимуть пам’ять, уяву, вчитимуться і закріп