USAID відбудує приміщення суду в Бородянці

Photo 2024 01 24 17 15 27

Сьогодні в Бородянці був підписаний протокол про співпрацю з реконструкції будівлі суду з т.в.о. Голови Державної судової адміністрації Максимом Пампурою та керівником Програми USAID «Справедливість для всіх» Девідом Воном. USAID відбудує приміщення суду в Бородянці. Про це повідомив голова КОВА Руслан Кравченко.

Двоповерхова будівля Бородянського районного суду була повністю зруйнована внаслідок ворожих атак. На місці руїн згодом має з’явитися нове сучасне приміщення суду. В цьому допоможе Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«Сьогодні в Бородянці був підписаний протокол про співпрацю з реконструкції будівлі суду з т.в.о. Голови Державної судової адміністрації Максимом Пампурою та керівником Програми USAID «Справедливість для всіх» Девідом Воном. USAID фінансуватиме та контролюватиме весь процес – від розробки проєктно-кошторисної документації до здачі об’єкту в експлуатацію», — повідомив голова КОВА Руслан Кравченко.

Photo 2024 01 24 17 15 28

Реконструкцію будівлі міжнародні партнери планують розпочати згідно дизайн-проєкту вже наприкінці літа цього року. Термін реалізації проєкту – 1,5-2 роки.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!