В Ірпені активно відзначили День батька

Тато може! Під таким девізом цими вихідними в Ірпені у парку Незнайка святкували Всесвітній день батька. Позмагатися у спритності і винахідливості, незважаючи на спекотну погоду, зібралися найактивніші родини. Поміж конкурсами та естафетами, звичайно, говорили про татусів.

Юля та Олексій:

«Мій тато дуже гарний і добрий. Тато найкраще вміє заробляти гроші».

Маргарита:

«У него такая робота — ездить на базар на выходных, пока мама укладывает братика моего».

Після активних конкурсів перейшли до творчих завдань – сім’ями створювали справжні мапи мрій своїх татусів. З’ясувалося, що найбільше українські батьки мріють про подорожі, відпустки, нові автівки та, звичайно, люблячі і щасливі родини.

Найочікуванішою частиною святкувань стало родинне змагання у Бейблейд. Популярна іграшка вкотре об’єднала братів, сестер та батьків.

День батька цього року в Україні на офіційному рівні відзначають вперше. В Ірпені ж таку традицію започаткували ще минулого року і обіцяють її продовжувати. Адже це ще одна чудова нагода згадати родинні цінності і задуматися над тим, а як це бути хорошим батьком.

Юлія:

«Шо означає бути ідеальним батьком?»

Юрій:

«Весь вільний час проводити з сім’єю, після роботи поспішати додому, робити все, щоби малюки та дружина були щасливими».

Анатолій, багатодітний батько:

«В розумінні наших дітей ідеальний батько – це той, що все дозволяє. Але насправді так не буває».

Іван:

«Дивувати постійно дитину, розмовляти, гуляти, спілкуватися. Таким чином можна досягнути якогось позитивного результату».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300