В Ірпені активними темпами зводять новий корпус школи №1 (відео)

В Ірпені триває грандіозне будівництво — зводять новий корпус школи № 1. Автоміксери один за одним підвозять свіжий бетон. Два потужні бетононасоси одразу подають суміш для безперервної заливки монолітного фундаменту.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Минулого року ми прийняли рішення збудувати тут корпус на 870 дітей та великий спортзал. Зробили проєкт, пройшли тендерну процедуру, виграв підрядник — і почали будівництво».

Новий корпус будують поруч зі старою школою. Ці дві будівлі з’єднають прохідним коридором. Нове приміщення матиме три поверхи. Його загальна площа – 6 тисяч квадратних метрів. 

Сергій Росстальний, керівник підрядної організації:
«Зараз іде перший етап, він основний, він є фундаментальним — від слова “фундамент”. Підприємство отримало аванс, тому з фінансуванням ніяких питань немає».

Олександр Маркушин:
«Будівництво шкіл — це прерогатива держави, і повинен допомагати чи обласний бюджет, чи державний. На жаль, нам не допомагають, і ми все робимо тільки за кошти нашого ірпінського бюджету».

Роботи тривають у дві зміни. До об’єкту вже підведені всі комунікації: теплопостачання, вода, каналізація. Подали документи на підключення електромережі. Новий корус школи планують відкрити 1 вересня.