В Ірпені батьки залишили на автостанції чотирьох малюків і пішли по випивку

Photo

Увечері 9 серпня інспектори «Муніципальної варти» виявили на ірпінській автостанції залишених без нагляду чотирьох малолітніх дітей: трьох малюків віком від чотирьох до шести років і немовля. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці комунального підприємства.

За записами камер міської системи відеоспостереження працівники «Мунварти» встановили, що батьки залишили дітей на годину. «Після повернення батьків з’ясувалося, що чоловік приїхав поновлювати стосунки зі своєю «коханою», раніше зруйновані домашнім насильством, через яке жінка навіть стала пацієнткою реабілітаційного центру. Наново скріпити стосунки пара вирішила алкоголем, по який і вирушила до магазину, зовсім не турбуючись про долю дітей», – зазначається в повідомленні.

Інспектори «Муніципальної варти» викликали ювенальну поліція, і батьки малюків були притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків.

«Мусимо констатувати, що за довгий період відсутності батьків цю групу самотніх дітей бачили десятки дорослих – очікуючи громадський транспорт на автостанції або просто проходячи повз. Всі звертали на діток увагу, здивовано повертаючи голову в їхній бік, але ніхто не повідомив про це відповідні служби – заявки про даний випадок не надходили ні до поліції, ні до «Муніципальної варти». Люди просто живуть своїм життям і не хочуть брати на себе ініціативу та відповідальність за когось чи за щось», – резюмували в «Мунварті».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300