В Ірпені будують найбільшу в регіоні станцію очищення питної води (відео)

В Ірпені будують ще одну станцію очищення та знезалізнення питної води. Це буде вже п’ятий такий об’єкт, зведений в Ірпінському регіоні за останні кілька років. Нову станцію будують на вулиці Чехова. Вона розташована на основному водозаборі другого підйому і буде найбільшою на Приірпінні.

Артур Загодіренко, начальник КП «Ірпіньводоканал»:

“Це один із найважливіших  об’єктів у розвитку КП «Ірпіньводоканал». Адже ця станція буде забезпечувати майже 75  відсотків мешканців міста Ірпінь чистою питною водою”.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

“Якщо взяти локально – це вся центральна частина Ірпеня, вся права частина Ірпеня”.

Зараз триває процес  заливки фундаменту. Але перед цим виконані надважливі інженерно- технологічні роботи. 

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

Під землею нові комунікації зроблені. Зроблено перепідключення з нових резервуарів. Усі комунікації підведено”.

Раніше вода зі свердловин потрапляла до резервуарів, із них відразу подавалася в оселі. Тепер вона потраплятиме спочатку на фільтраційні установки станції, тоді – до резервуару, а вже звідти – до споживачів.

Артур Загодіренко, начальник КП «Ірпіньводоканал»:

Щодня технічний відділ та «Ірпіньжитлоінвестбуд» ретельно контролюють якість і термін виконання робіт. Самі будівельні роботи планується завершити до кінця червня. Після цього в липні ми запускаємо тендерну процедуру по закупівлі обладнання для самої станції очистки води“.

Потужність нової станції заклали  із запасом. Вона  очищуватиме 15 тисяч кубів за добу. Хоч нинішня потреба  – до 10 кубів. Під об’єми чистої води збудували і новий резервуар.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

Наша мета – щоб люди нашого регіону могли отримувати воду, яку можна пити з крану, європейської якості.  І ми вже п’ять років будуємо такі станції. Плануємо вже у цьому році побудувати і здати цю в експлуатацію”.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!